Ty pravé počítače a notebooky na Váš stůl

PC

Dnes je kvalitní počítačové vybavení nutností v každé firmě a je i nedílnou součástí naší domácnosti. Využijete-li našich služeb, dostane se Vám osobního a individuálního přístupu při výběru Vašeho vybavení z oblasti výpočetní techniky.

Provádíme jak zakázkové stavby počítačových sestav, které jsou do posledního detailu přizpůsobeny Vašim požadavkům, tak dodáváme značkové sestavy od předních světových výrobců, jako je HP, DELL či Acer. Disponujeme též širokou nabídkou notebooků mnoha výrobců ve všech cenových relacích.

Proč koupit počítač či notebook od nás

  • Dostanete jen to co potřebujete

    U stolních PC máte plnou kontrolu nad konfigurací počítače, připravíme vše přesně na míru Vašim potřebám, tím pádem nebude ve Vašem novém počítači nic zbytečného navíc ani nebude nic chybět. Zkušení zákazníci si mohou sami zvolit jednotlivé komponenty, těm méně zkušeným rádi poradíme. Máme též k dispozici stovky konfigurací notebooků a s pomocí naši kvalifikovaných prodejců nebude problém vybrat optimální model jak pro Vaše potřeby, tak pro Vaši peněženku.

  • Příznivé ceny a možnost financování

    Ceny našich počítačových sestav a notebooků jsou příznivé, a to při zachování všech nadstandardních služeb.

  • Rychlý a kvalitní servis

    Poskytujeme rychlý a stoprocentní záruční i pozáruční servis, záruční opravy provádíme v nejkratším možném termínu.

Repasované počítače a notebooky

Repasované PC

Ne vždy je nutné kupovat rovnou nový počítač či notebook, na mnohé z činností můžete klidně použít starší přístroj a tím ušetřit nemalé peníze. I v tomto případě se na nás můžete obrátit.

V nabídce máme množství repasovaných sestav a notebooků různých konfigurací v cenách od 2 000,-- Kč včetně DPH. Na většinu repasovaných sestav poskytujeme záruční dobu minimálně 12 měsíců.

Jedná se o počítače, které jsme buď vykoupili od našich zákazníků a nebo jsou dovezeny ze zahraničí. V každém případě je před tím, než Vám je nabídneme, pečlivě otestujeme a připravíme.

Ostatní elektronika

Kromě počítačových sestav a notebooků nabízíme samozřejmě veškerý ostatní sortimet z oblasti výpočetní techniky a spotřební elektroniky. Více informací naleznete v sekci Ostatní elektronika.

Zeptejte se nás

Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete se nás zeptat prostřednictvím tohoto formuláře:

 

Váš e-mail:

Text dotazu: