image
image
image
PROFIL FIRMY

O firmě KT plus

Firmu KT plus jsme založili koncem roku 2003 s cílem poskytovat v domažlickém regionu služby v oblasti výpočetní a kancelářské techniky "trochu jinak". Počátek našeho podnikání však sahá již do roku 2002.

V roce 2003 jsme v Domažlicích v těsné blízkosti centra otevřeli obchod, jehož sortiment zpočátku obsahoval zejména spotřební materiál pro kancelářské stroje. Postupem času jsme se však díky požadavkům zákazníků začali stále více orientovat směrem k výpočetní technice, a i sortiment prodejny jsme tomu přizpůsobili, takže nyní u nás najdete či Vám seženeme prakticky cokoliv, co se týče oblasti výpočetní a kancelářské techniky.

tým

Členové našeho týmu

image

Servis výpočetní techniky

image

Servis kancelářské techniky

image

Renovace tonerů a inkoustů

image

Ostatní služby

PROFIL FIRMY

Filozofie naší společnosti

Filozofie firmy je jednoduchá. Zákazník je na prvním místě, a naším posláním a úkolem je, aby byl spokojen. Z toho důvodu se snažíme nabízet zboží za ceny, která se blíží cenám internetových obchodu, ovšem na rozdíl od nich se Vám dostane maximální péče a ochoty, máte možnost získat informace od kvalifikovaného prodejce, a zboží si "osahat". O totéž se snažíme i v oblasti námi poskytovaných služeb, stále zkvalitňujeme technické zázemí a vzděláváme celý náš tým, aby naše služby byly stále lepší a lepší.

Množství nových zákazníků a návrat těch, kteří s námi již spolupracovali, nás utvrzuje v tom, že svoji práci děláme dobře. Vynasnažíme se, abychom i v následujících letech Vaši důvěru nezklamali.